Protherm Leon Kombi
Servis

Protherm Leon kombi, Protherm’in yoğuşmalı kombi modelidir. Düşük yakıt sarfiyatı bulunan bu kombi 24-28 kW güç seçeneğinde çalışmaktadır. HiTech Turbo esanjörtüne sahiptir. Ayrıca düşük su basıncında da çalışabilme özelliği vardır. 7 Lt. genleşme tankı bulunan bu modelin donmalara karşı korumasıda mevcuttur.

Protherm Lynx Kombi
Servis

Dijital ekranı bulunan Protherm markasının en çok tercih edilen modellerinden bir tanesidir. Çift esanjör ile çalışan bu model kombide dijital arıza tesbiti sayesinde kullanıcı dostudur. Üç kademeli düşük enerji kullanımı mevcuttur. Elektronik ateşleme sistemi mevcuttur ve düşük ses seviyesinde çalışmaktadır. Tek tuşla ekonomik ve konfor kullanım seçenekleri vardır.

Protherm Leopar Kombi
Servis

Protherm’in yüksek verimli kombi modelidir. Diğer modellerine göre küçük ve dekoratif olması ayrı bir tercih sebebi olmaktadır. Doğalgaz ve LPG ile çalışabilmektedir. Kullanımı bir çok kombi markasına göre basittir. Tesisat gücüne göre kapasite ayarı mevcuttur. Elektronik ateşleme sistemi ile çalışmaktadır. Arıza modlarında LED ile göstergesi bulunmaktadır.

Protherm Panther

Protherm Panther Kombi
Servis

Prortherm kombi markasının ilk modelleri arasındadır. Bu model kombi dijitalleştirilerek yeni bir model olarak piyasada tekrar yer alacağını düşünüyoruz. Çünkü çok en kullanılan modeli olmuştur. Bacalı ve hermetik serisindeki bu model küçük de dekoratif olması sebebi ile her yere ugun bir şekilde montajı yapılabilmektedir.

Protherm olarak müşterilerimize daha konforlu bir hizmet vermek adına cihazınıza ek garanti ve bakım anlaşması yaptırarak cihazınızın daha verimli ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Kışa yaklaştığımız vakitlerde eğer cihazınızın kışa hazır olup olmadığından emin değilseniz randevu alıp cihazınızı ve peteklerinizin kontrollerini yaptırabilirsiniz. Bu anlaşmaların yanı sıra cihazınızın yıllık bakımları sırasında; Cihazın su sızdırmazlığının kontrolü, Cihazın tamamının kirlilik yönünden kontrolü, Brulör ve yanma kontrolü, Emniyet kontrolü;Ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu kontrolü, Kalorifer ve sıcak su hattında bulunan pislik tutu filtrelerin temizliği, Genel elektrik aksamı kontrolü, Üç yollu vana; cihazın sıcak su ve ısıtma fonksiyonlarının kontrolü , Gaz ayarları (Ön yanma ayarı, kısmi güç ve tam güç) kontrolü, Su şalterlerinin filtresinin kontrolü- filitre temizliği- su debisi ayarlarının kontrolü yapılmaktadır.