Alanında özel eğitim almış personellerimizle Panther kombinizin yıllık bakım, arıza ve yedek parça gibi ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde temin ediyoruz. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır: Kombinin çalışıyor gözüküp evi ısıtmaması, böyle bir durumda ilk olarak vanaları kontrol etmelisiniz. Vana da bir problem yoksa termostat derecesi düşmüş olabilir.

Kombi açılışında patlama yapıyorsa, kombi içindeki gaz miktarında artış olabilir. Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının kontrol edilmesi gerekir.

Kombiden çok ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda ya da fan motorunda bir arıza olabilir.

Bu ve benzer sorunlar yaşıyorsanız  Panther Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle ihmal etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sorun olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her zaman sizin için avantaj olacaktır. Panther kombi modelinin tüm yedek parçaları 1 yıl garanti sürecinde olup bakım ve onarım sonrasında ise ariza garantisi ile müşterilerimize tam destek ve güveni sunmaktayız.

PANTHER ARIZA KODLARI

F0 Arıza Kodu: Cihazın  içinde ki suyun bitmesi durumunda kombinin arıza vermesine sebep olan koddur. Bu kodu gördüğünüzde cihaza su basmanız gerekmektedir. Ortalama su barı 1.5 olmalıdır.

F1 Arıza Kodu :

Cihazda Ateşleme Sorunu Olduğu Belirten F1 Arıza Kodu Ekranda Belirdiği Sırada Kombiye Gaz Girişi Olup Olmadığına Bakınız. Eğer Gaz Girişi Mevcut İse Su Basınç Ayarlarını Kontrol Ediniz. Su Basınç Ayarı Da Normal İse Cihazı Resetleyiniz. Resetten Sonrada Kombi Düzelmez İse Servis Çağırmanız Gerekir. Gaz Valfin De, Ateşleme Elektrotlarında, Elektronik Kartında Sorun Olabilir. Tespit Gereklidir.

F2 Arıza Kodu :

Tesisat Gidiş Suyunda Arıza Meydana Gelmiş demektir. Bu Kod Ekranda Belirdiği Sırada Bu Sensörün Arızalandığı Ve Kombiye Bilgi Vermediğini Anlayabiliriz. Bu Durumda Parça Değişimi Gerekebilir.

Bu ve buna benzer durumlarda panther kombi servisini arayarak en hızlı şekilde arızanızı çözüme ulaştırabilirsiniz.

Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alo Servis
Whatsapp Servis
Whatsapp Servis
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?