Protherm kombi servisi olarak, şirketimiz yıllardır Protherm Kombi teknik servisliğini yapan özel bir kuruluştur. Amacımız hizmeti 7/24 taşımak ve kalitenin doğrultusunda sizlere bu hizmeti sunmaktır. 35 Yıllık deneyimimiz ve güçlü kadromuzla sizlere hizmet vermenin mutluluğundayız. Marmara bölgesindeki neredeyse tüm illere hizmet vermekteyiz. İstanbul merkezli servis noktamızdan hariç diğer ofis noktalarımızla ya da anlaşmalı olduğumuz servis ağlarımızla birlikte bu hizmeti sizlere daha iyi bir sevis hizmeti hedefimizdir. Kombi servisinin yanı sıra kombi petek temizli ve yedek parça temini sunmaktayız. Bölgesel olarak özel günlerde kampanyalarımız ile hizmet ağımızı sürekli güçlendirmekteyiz.

Protherm markasına ait tüm model kombileriniz için bizler ile irtibat kurabilirsiniz. Kombinizin su basıncı ile ilgili bir sorunuz mu var? Çekinmeden servis telefonumuzu arayıp bilgi alabilirsiniz. Bu konuda ekiplerimiz sizlerin yönelteceği tüm soruları içtenlikle cevaplayacaklardır.

Protherm kombi servisimiz tarafından ziyaret edildiğinizde servis fişinizle birlikte kombiniz için 1 adet magnet verilir. Acil durumlarda elinizin altında telefon numaramızın bulunması içindir. Daha sonra farklı bir ekip personelinmiz sizleri ziyaret etse bile, kombinizde bulunan magnet sayesinde sizi tanıyacaktır.

Protherm Leon Kombi
Servis

Protherm Leon kombi, Protherm’in yoğuşmalı kombi modelidir. Düşük yakıt sarfiyatı bulunan bu kombi 24-28 kW güç seçeneğinde çalışmaktadır. HiTech Turbo esanjörtüne sahiptir. Ayrıca düşük su basıncında da çalışabilme özelliği vardır. 7 Lt. genleşme tankı bulunan bu modelin donmalara karşı korumasıda mevcuttur.

Protherm Lynx Kombi
Servis

Dijital ekranı bulunan Protherm markasının en çok tercih edilen modellerinden bir tanesidir. Çift esanjör ile çalışan bu model kombide dijital arıza tesbiti sayesinde kullanıcı dostudur. Üç kademeli düşük enerji kullanımı mevcuttur. Elektronik ateşleme sistemi mevcuttur ve düşük ses seviyesinde çalışmaktadır. Tek tuşla ekonomik ve konfor kullanım seçenekleri vardır.

Protherm Leopar Kombi
Servis

Protherm’in yüksek verimli kombi modelidir. Diğer modellerine göre küçük ve dekoratif olması ayrı bir tercih sebebi olmaktadır. Doğalgaz ve LPG ile çalışabilmektedir. Kullanımı bir çok kombi markasına göre basittir. Tesisat gücüne göre kapasite ayarı mevcuttur. Elektronik ateşleme sistemi ile çalışmaktadır. Arıza modlarında LED ile göstergesi bulunmaktadır.

Protherm Panther

Protherm Panther Kombi
Servis

Prortherm kombi markasının ilk modelleri arasındadır. Bu model kombi dijitalleştirilerek yeni bir model olarak piyasada tekrar yer alacağını düşünüyoruz. Çünkü çok en kullanılan modeli olmuştur. Bacalı ve hermetik serisindeki bu model küçük de dekoratif olması sebebi ile her yere ugun bir şekilde montajı yapılabilmektedir.