PROTHERM KOMBİ SERVİSİ

HAKKIMIZDA

Protherm kombi servisi olarak, şirketimiz yıllardır Protherm Kombi teknik servisliğini yapan özel bir kuruluştur. Amacımız hizmeti 7/24 taşımak ve kalitenin doğrultusunda sizlere kombi ile ilgili hizmetleri sunmaktır. 35 Yıllık deneyimimiz ve güçlü kadromuzla sizlere hizmet vermenin mutluluğundayız. Marmara bölgesindeki neredeyse tüm illere hizmet vermekteyiz. İstanbul merkezli servis noktamızdan hariç diğer ofis noktalarımızla ya da anlaşmalı olduğumuz servis ağlarımızla birlikte hizmet veriyoruz. Daha iyi bir servis hizmeti öncelikli hedefimizdir. Kombi servisinin yanı sıra kombi petek temizliği ve yedek parça temini hizmetini sunmaktayız. Bölgesel olarak özel günlerde kampanyalarımız ile hizmet ağımızı sürekli güçlendirmekteyiz.

  • Kalite
  • Kesinlik
  • Garanti
  • Güvence

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetine daima önem vererek bütçeye uygun kaliteli hizmet ile teknik destek, kombi petek temizliği ve yedek parça temini sunuyoruz.

Vizyonumuz

Teknolojiyi ve gelişen sistemleri sürekli takip ederek geniş hizmet ağına sahip olmak, en iyi servis konumunda olmak ve herkes tarafından bilinip tercih edilir olmaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Alo Servis
Whatsapp Servis
Whatsapp Servis
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabiliriz?