Özel Protherm Kombi Servisi

PROTHERM KOMBİ SERVİSİ

KURUMSAL

Protherm kombi servisi olarak, şirketimiz yıllardır Protherm Kombi teknik servisliğini yapan özel bir kuruluştur. Amacımız hizmeti 7/24 taşımak ve kalitenin doğrultusunda sizlere bu hizmeti sunmaktır. 35 Yıllık deneyimimiz ve güçlü kadromuzla sizlere hizmet vermenin mutluluğundayız. Marmara bölgesindeki neredeyse tüm illere hizmet vermekteyiz. İstanbul merkezli servis noktamızdan hariç diğer ofis noktalarımızla ya da anlaşmalı olduğumuz servis ağlarımızla birlikte bu hizmeti sizlere daha iyi bir sevis hizmeti hedefimizdir. Kombi servisinin yanı sıra kombi petek temizli ve yedek parça temini sunmaktayız. Bölgesel olarak özel günlerde kampanyalarımız ile hizmet ağımızı sürekli güçlendirmekteyiz.

Protherm markasına ait tüm model kombileriniz için bizler ile irtibat kurabilirsiniz. Kombinizin su basıncı ile ilgili bir sorunuz mu var? Çekinmeden servis telefonumuzu arayıp bilgi alabilirsiniz. Bu konuda ekiplerimiz sizlerin yönelteceği tüm soruları içtenlikle cevaplayacaklardır.

Protherm kombi servisimiz tarafından ziyaret edildiğinizde servis fişinizle birlikte kombiniz için 1 adet magnet verilir. Acil durumlarda elinizin altında telefon numaramızın bulunması içindir. Daha sonra farklı bir ekip personelinmiz sizleri ziyaret etse bile, kombinizde bulunan magnet sayesinde sizi tanıyacaktır.

KOMBİ SERVİSİNDE YENİLİK

kombi servis uygulaması

MOBİL SERVİS UYGULAMASI

OCAK 2017 Android ve ios

Kombi servis uygulamsını Android ve iOS işletim sistemini destekleyen tüm cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.


İndirmek İçin Tıklayınız

KOMBİ SERVİS UYGULAMASI

Kombi servis uygulamamız sayesinde bizlere artık akıllı telefon ve tabletlerinizden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan iOS ve Android uygulamamızı indirmeyi unutmayınız.