Özel Protherm Kombi Servisi

MALTEPE PROTHERM KOMBİ SERVİSİ

PROTHERM MALTEPE SERVİSİ

ACİL SERVİS 0544 441 89 89

Maltepe Protherm kombi servisimiz olarak sizlere daha hızlı bir servis imkanı sağlamak amacıyla oluşturduğumuz gezici kombi servis ekibimizdir. Maltepe bölgesi içerisinde tüm mahallelere hızlı bir servis ulaşımı sağlamak amacıyla oluşturduğumuz bir servis ağıdır. Amacımız her daim müşterilerimize hızlı servis sağlamaktır.

Ayrıca Maltepe Protherm kombi servisimiz kombi bakımından hariç peryodik olarak yaptırmanız gereken kombi petek temizliğinide yapmaktadır. Servisimiz Bağlarbaşı protherm, Cevizli Protherm, Fındıklı merkez protherm, Esenkent Protherm, Aydınevler Protherm servisi, Zümrütevler Protherm, İdealtepe Protherm, Büyükbakkalköy Protherm ve diğer Maltepe içerisinde yer ala köylerimiz dahil hizmet vermektedir.

Protherm markasının tüm İstanbul Anadolu Yakası hizmetleri tarafımızdan verilmektedir. Her türlü kombi, klima, iklimlendirme cihazları tamiri, bakımı ve periyodik bakımı tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Maltepete maksimum ulaşım ve müdahale süremi 2 saat gibi kısa bir zamandır. Bu sebeple Maltepe'te iddialı bir Protherm Kombi Servisiyiz. Protherm kombi servis hizmetlerimizin yanı sıra diğer tüm kombi, klima ve iklimlendirme cihazlarıyla ilgili de hizmet vermekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaramız: 0544 441 89 89'dur...

KOMBİ SERVİSİNDE YENİLİK

kombi servis uygulaması

MOBİL SERVİS UYGULAMASI

OCAK 2017 Android ve ios

Kombi servis uygulamsını Android ve iOS işletim sistemini destekleyen tüm cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.


İndirmek İçin Tıklayınız

KOMBİ SERVİS UYGULAMASI

Kombi servis uygulamamız sayesinde bizlere artık akıllı telefon ve tabletlerinizden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan iOS ve Android uygulamamızı indirmeyi unutmayınız.